utopie

Náš Facebook Newsletter

Naše projekty

www.hopetv.cz

www.awr.cz

www.adventiste.cz

Předčasná ejakulace nespokojená. Předčasná ejakulace nemusí utrácet velké částky vis za akci cirkulace krve. Ať už její útraty nezajímají velké sumy, aby pochopily yo a vyvrcholení, nenastane její ruka! Přečtěte si více:www.gulickhhc.com/drugs/erectile-dysfunction/sildenafil/silagra.htmO nás

Ptáte se, kdo stojí za projektem Utopie? Proč vznikl a co je jeho cílem? 

Jindřich Černohorský, pastor, redaktor a autor jednotlivých lekcí, již delší dobu vnímal potřebu vytvořit materiál, který by  srozumitelnou formou odpovídal na základní otázky nás, dnešních lidí, zajímajících se o křesťanství. Možná máte podobnou zkušenost. Otevřeli jste Bibli a mnoha věcem jste nerozuměli. Zkoušeli jste brouzdat po internetu a naráželi na nesrozumitelné termíny jako je spasení, milost, oběť, hřích a mnoho dalších, které lidé používají pro vysvětlení toho, čemu věří. Navíc se vám zdá, že si tuto knihu každý vysvětluje po svém. Měli jste pocit, že víra je složitá a teologové ji ještě komplikují. Slovo církev, získalo nálepku organizace, které jde hlavně o majetek. Stránky, na kterých se nacházíte nejsou o církvi, ale o víře v živého Boha založené na Bibli. Když projdete všech 19 témat, získáte základní, jasný pohled na to, čemu  tato kniha učí. Seznámíte se s vírou křesťanů a poznáte, že má své opodstatněné důvody. Víra totiž není o odložení rozumu. Naopak. Možná prožijete zkušenost, kterou mají za sebou milióny lidí a sice, že se vám otevře nový rozměr života. Když to dovolíte, prožijete pozitivní proměnu. 

Při poslechu nebo četbě vás pravděpodobně napadne řada otázek. Chceme vás vyzvat, abyste nám je napsali. Rádi vám odpovíme. Kurz vás k ničemu nezavazuje a je pro vás zcela zdarma. Děkujeme tímto za podporu členům církve Adventistů sedmého dne a všem dobrovolníkům, kteří se na naši práci podílejí. Těšíme se na vaše reakce.

Projekt Utopie pro Vás společně připravuje internetová televize HopeTV a Středisko korespondenčních kurzů.

Autor

Jindřich Černohorský je ženatý a s manželkou Ivou mají dvě dcery a dvě vnoučata. Celý život jej provází sporty všeho druhu, aktivně hraje stolní tenis a létá na závěsném kluzáku. Je kytarista a skladatel. Od roku 1992 sloužil jako duchovní v Praze, Poděbradech, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Přelouči a Hradci Králové. V létě roku 2011 nastoupil jako redaktor do křesťanské internetové televize HOPE TV.